Rüya Tabirleri

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüyada yurtdışına gittiğini görmek rüya sahibinin bulunduğu ortamda pek mutlu olmadığını gösterir. Birtakım sorunlar kafasını kurcaladığını ve bu sorundan dolayı arada kaldığını ifade eder. Rüya sahibini psikolojik sorunları olduğu döneme gireceğini delâlet eder. Olaylar karşısında çıkmaza gireceğini ve bundan çok bunaldığını ifade eder. Rüyayı gören kişi çevresinden ve ailesinden yardım alacağı şeklinde de yorulabilir diğer rüya tabirci âlimlere göre de yeni hayata yelken açacağını gösterir. Yeni bir eve taşınacağına da ifade eder. Bir diğer rivayete göre rüya gören kişi iş hayatında veya sosyal hayatında başarıdan başarılara koşacağını delalet eder. Rüya sahibinin eline belli miktar para geçer. Hiç beklemediği bir anda sürprizlerle karşılaşabileceği ifade eder.

Rüyada Yurtdışı Görmek

Rüya sahibinin özgürlüğünün kısıtlanacağının habercisidir. Bulunduğu durumdan pek mutlu olamayacağı ve sıkıntılı süreçlerden geçeceğini ifade eder. Bulunduğu mekânı ve konumu değiştireceği anlamına gelir. Riya sahibi bir anda kendini karışıklık için de bulabilir. Hiç planında olmayan bir mekânı ziyaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı süreçlerden sonra rahatlığa, mutluluğa ve huzura ereceğini ifade eder. Rüyada yurtdışını görmek yeni dostluklar edileceğini ifade eder. Rüya sahibinin fikrini sunması ve bu fikri icraata geçirecekleri delâlet eder.

Rüyada Yurtdışına Tatile Gittiğini Görmek

Rüyada yurt dışına tatile gittiğini görmek rüya sahibinim anlaşmazlıklara düşeceğine bundan dolayı çok yıpranacağını ifada eder. Rüya sahibinin ailesiyle veya arkadaşlarıyla tatil yapacaklarını gösterir. Başka bir ifadeyle de ailesiyle büyük tartışmaya girip hakaretlere maruz kalmaya delâlet eder. Ayrıca rüya gören kişinin iste başarıdan başarıya koşacağını bundan dolayı çevresinin çoğalacağını ifade eder. Rüya sahibinin yaptığı bir yanlıştan dolayı çevresindeki kişileri maddi ve manevi zarar vereceğine bundan dolaydan anlaşmazlıklar çıkacağını ifade eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu