Rüya Tabirleri

Rüyada Tutuklanmak

Rüyada tutuklandığını görmek, rüya sahibi kişinin etrafındaki insanların düşüncelerine önem verdiğini gösterir. Endişe, kaygı, merak duyguları içinde kaldığına ve bu duyguları farklı şekilde sunmasına işarettir. Aile ve toplum baskısından dolayı rüya sahibi özgür değildir. Hep başkası adına kararlar alır. Kendinden ödün verir ama başkasından ödün vermez. Rüya sahibinin bulunduğu durumda içsel çöküntü yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi parasal yönden sıkıntı çekip kendini toplumdan uzaklaştırmaya başlar. Rüya sahibi kişinin yaptığı hal ve hareketlerine mutlaka dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Rüya gören kimse bir olaydan dolayı haksızlığa uğrayacaktır ve yakın zamanda birtakım olumsuzluklar arasında sıkışıp kalacağına işaret eder.

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada kelepçe görmek, rüya sahibinin ailesiyle büyük bir tartışmaya gireceğine ve bu tartışmadan sonra zarara uğrayarak çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi maddi ve manevi her türlü zarara uğrayacaktır. Kendini yalnız ve güvensiz hissedecektir. Rüya sahibi kimse için çok acı çektiği zamanların ardından güzel günler geleceğini ifade eder. Eğer bir kişi rüyada kelepçe görürse rüyayı gören kişinin baskıcı ve otoriter kişilerin etrafında sıkışıp kaldığını gösterir. Kelepçe görmek pek hayra yorulmaz. Cimriliğin sembolüdür.

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada hapse girdiğini görmek, yakında hayırlı kısmetin olacağına işaret eder. Rüyada evde hapis olduğunu görmek, rüyayı gören kişi şayet bekar ise mal variyeti yüksek olan bir kişiyle izdivaç edeceğine, bekar ise hayırlı kısmetler kapısını gelmesine delalet eder. Rüyada görülen hapishane pis ise gerçek hayatta olumsuzluklar yaşayacağına temiz ise feraha ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisi değil de tanımadığı birisinin hapse girdiğini görmesi istediği bir dileğin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini ifade eder. Hapishane zor ve sabır gerektiren süreç olduğunu ifade eder. Bundan dolayı da rüya sahibi büyük olumsuzluklara rağmen sabır göstermesi bu sabrın sonucunda büyük kazançlar elde etmesine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu