Rüya Tabirleri

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüyayı gören kişi adına son derece hayırlı yorumlara işaret eder. Rüyayı gören kimsenin özel hayatı ve iş hayatı dahil olacak şekilde güzel gelişmelerin meydana geleceğine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarında var olan sıkıntılarının kısa sürede ortadan kalkacağına delalet eder. Rüyada telefon görmek, rüyayı görenin uzun zamandan beri oldukça çok istediği bir dileğinin kabul olmasına alamet eder. Diğer taraftan özellikle evlat sahibi olmak isteyenler bu rüyayı görürse yakın zamanda hayırlı bir evlada sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Telefon Kaybetmek

Ruyada Telefon Kaybetmek
Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyada telefon kaybetmek, rüyayı gören kimsenin, yakın zamanda güzel ve mutlu olacağı bir haber almasına alamet eder. Diğer taraftan bu rüyayı gören kişinin özlem duyduğu sevdiği bir kimseyi aramasına, bu kişiyle buluşup son derece güzel vakit geçirmesine tabir edilir.

Rüyada Yerde Telefon Bulmak

Ruyada Yerde Telefon Bulmak
Rüyada Yerde Telefon Bulmak

Rüyada yerde telefon bulduğunu görmek, rüya sahibinin uzun süredir devam eden sorunlu döneminin artık sına ereceğine, büyük bir ferahlığa kavuşacağına, çevresinde kırgın olan kişilerle yeniden arasını düzeltmesine  yorumlanır.

Rüyada Telefon Hediye Almak

Ruyada Telefon Hediye Almak
Rüyada Telefon Hediye Almak

Rüyada telefon hediye almak, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda oldukça mutlu olmasına sebep olacak bir haber almasına, aldığı haberle birlikte de mal varlığında büyük bir artış olmasına ve eski haline göre daha iyi bir yaşama merhaba demesine tabir edilir.

Rüyada Telefon Almak

Ruyada Telefon Almak
Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon almak, rüyayı gören kişinin yakın dönemde yüksek kazançlar elde etmesine fırsat verecek olan işlere girmesine, büyük bir emek alamet eder. Rüyayı gören kimsenin sabır göstermesi halinde de verdiği emeğin karşılığını almasına, kendisi de dahil olmak üzere bütün ailesinin de mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonunun Çalındığını Görmek

Ruyada Cep Telefonunun Calindigini Gormek
Rüyada Cep Telefonunun Çalındığını Görmek

Rüyada cep telefonunun çalındığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında oldukça büyük bir zarar edeceğine, uzun zamanın ardından yeniden huzura kavuşmasına, bu huzurunda yine kısa sürede sona ereceğine alamet eder. Rüyada cep telefonunun çalındığını gören kişi son derece dikkatli olmalıdır. Rüya sahibinin çevresinde yer alan bir kişinin ona büyük zararlar vermek için fırsat kollamasına tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek

Ruyada Cep Telefonu Tamir Etmek
Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek

Rüyada cep telefonu tamir etmek, rüyayı görenin düzelmesi mümkün olan bir olayın eski haline gelmesi adına büyük emek vermesine alamet eder. Rüyada cep telefonu tamir etmek, rüyayı gören kimsenin elinde var olan şeylerin değerini bilerek buna göre hayatına devam etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Cep Telefonu Kırıldığını Görmek

Ruyada Cep Telefonu Kirildigini Gormek
Rüyada Cep Telefonu Kırıldığını Görmek

Rüyada cep telefonu kırıldığını görmek, Rüyayı gören kişinin maddi anlamda büyük zararlara uğramasına işaret eder. Rüyada cep telefonu kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesi ve kendisinin bulunduğu yerden daha farklı bir yere taşınmasına, taşınacakları yerinde herkesin adına hayırlı olmasına alamet eder.

Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek

Ruyada Beyaz Cep Telefonu Gormek
Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek

Rüyada beyaz cep telefonu görmek, rüyayı gören kimsenin mutlu ve huzur dolu bir döneme gireceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, ancak bunları kıskanan kişilerin zarar vermek amacıyla ortada dolanmasına tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Ruyada Cep Telefonu Kirmak
Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüyada cep telefonu kırdığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında yer alan kişilere kimi zamanlarda oldukça kırıcı cümleler söylediğine alamet eder. Bununla birlikte üzdüğü insanlardan özür dilemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Ruyada Cep Telefonu Bulmak
Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin eskiden olduğu gibi vefa sahibi olduğunu hatırlaması amacıyla için bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin rüyasında cep telefonu bulduğunu görmesi, maddi yönden herhangi bir soruna maruz kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Ruyada Cep Telefonu Ile Konusmak
Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Rüyada cep telefonu ile konuşmak, rüyayı gören kişinin bir iş başvurusu yapacağına, yaptığı iş başvurusunun sonucunda da olumsuz cevap alacağına yorumlanır. Bununla birlikte bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevdiğinden ayrılacağına, ancak daha hayırlı bir kısmete denk geleceğine işaret eder.

Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Ruyada Cep Telefonunu Kaybetmek
Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Rüyada cep telefonu kaybetmek, rüyayı gören kişinin çevresinden bir kişiden bir sır almasına, aldığı bu sırrı da söylememesi gereken kişilere anlatmasına, bu sebeple de sorunlu zamanlara maruz kalacağına ve insanlar tarafından kötü bir insan olarak yorumlanacağına alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu