Rüya Tabirleri

Rüyada Taksiye Binmek

Rüyada taksiye binmek, rüyayı gören kişinin bulunduğu çevreden sıkıldığı anlamına gelir. Taksi rüyaları her zaman pozitif rüyalardır. Gezmek, görmek, dış mekânlara ulaşmak, gezmek ve yeni ilişkilere yelken açmaktır. Rüyada taksiye binip bilmediğiniz yerlere gitmek, çevrenizde olmayan biriyle bir ilişki yaşayacağınız anlamına gelir. Bazen rüyada taksiye binen kişi bir yakınından sevindirici bir haber alır. Taksi rengi itibariyle her zaman aydınlığı simgeler. Bu aydınlık rüyayı görmek, kişinin yaşam tarzına yönelik değişebilir. Eğer bir iş başvurusu yapıldıysa bu başvuru olumlu olarak sonuçlanır. Hastası var ise iyileşeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada Taksinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada taksiye bindiği anda taksinin bir uçak gibi uçtuğunu görmek, çok sevindirici bir haber alınacağına işaret eder. Bu haber maddi ve manevi kaynaklı olabilir. Aynı zamanda rüyada taksinin uçtuğunu görmek, hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan hediyeye, mirasa ya da müjdeli bir habere işaret olunur. Rüyada taksinin uçtuğunu görmek, her zaman mutluluk, eğlence ve sevinçtir.

Rüyada Taksinin Kapısının Açılmadığını Görmek

Rüyada taksiye binip ineceği sırada kapının açılmadığını görmek, olumlu olarak devam eden maddi ya da manevi bir işin bir müddet çıkmaza gireceğine işaret eder. Rüyada taksi görmek, bazen de maddi kayıp olarak değerlendirilebilir. Sarı taksiler kaybın az, kırmızı taksiler ise kaybın daha fazla olacağına işaret eder. Rüyada siyah renkli bir taksi görmek, olumsuzluklara işaret eder. Rüyada siyah renkli taksi görmek ticari kayba, bazen de daha büyük maddi kayıplara yol açar. Rüyada görülen siyah taksi rüyalarının anlatılması, eğer anlatılmak isteniliyorsa musluktan akan suya anlatılması rüyadan gelen kötülükleri ortadan kaldırır. Rüyada sarı renkli taksi görülmesi her zaman için iyi gelişmelere yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu