Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu kederli ve sıkıntılı dönemin artık sona ermesine ve bunun sonucunda da gelecek huzurlu dönemlerin olacağına işaret eder. Ferahlık ve son derece güzel döneme girileceğinin de habercisidir. Rüyayı gören kimsenin, hayatında var olan problemlerin kısa zaman sonra ortadan kalkmasına ve işlerinin daha güzel bir şekilde devam etmesine delalet eder.


Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek

Ruyada Birinin Sigara Ictigini Gormek
Rüyada Birinin Sigara İçtiğini Görmek


Rüyada birinin sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin mutluluğundan asla ödün vermeyen bir kişi olunmasına alamet eder. Rüya sahibinin keyfine son derece düşkün olduğuna, çevresindeki insanlara karşı daha iyimser yaklaşması gerektiğine, attığı adımların daha planlı olmasının sayfasına kalacağına işaret eder.


Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek

Ruyada Oglunun Sigara Ictigini Gormek
Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek


Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin, oldukça çok istediği ve uzun zamandır hayalimi kurduğu şeylere sahip olacağına, hastalıkların teğet geçileceğine, birlik olarak pek çok başarının kazanılacağına tabir edilir.


Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Ruyada Sigara Izmariti Gormek
Rüyada Sigara İzmariti Görmek


Rüyada sigara izmariti görmek, rüyayı gören kişi açısından değişik bir hayata sahip olunacağına alamet eder. Yaşanılan hayattan oldukça farklı türde bir yaşama kavuşmaya, yaşam tarzının değişmesine ve hayatın bazı farklı zevklerinden geri kalmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayat tarzını değiştirmek istediğine, ancak bunu yapmak da zorluk çektiğine işaret eder.


Rüyada Sigara Vermek

Ruyada Sigara Vermek
Rüyada Sigara Vermek


Rüyada sigara vermek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu bazı olaylardan sıkıldığına ve bu olayların seyrini değiştirmek istediğine tabir edilir. Bunun yanı sıra rüyada sigara verdiğini gören kimse, uzun zamandır oturduğu yerden farklı bir eve taşınacağına veya çalıştığı işten farklı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada Sigara Sarmak

Ruyada Sigara Sarmak
Rüyada Sigara Sarmak


Rüyada sigara sarmak, rüyayı gören kişinin, son derece keyifli şekilde devam eden hayatında ansızın yaşanacak bir olay sebebiyle keyfinin kaçacağına ve yakınında yer alan bazı insanlarla arasının açılmasına tabir edilir. Her şeyin oldukça güzel gittiği bir zamanda hiç beklenmedik bir olayın yaşamasına ve bu olayın da büyük problemlere sebep olmasına alamet eder. Bu dönemde alınan kararların sizlere üzüntü getireceğine ve mal kaybı yaşanabileceğine işaret eder.


Rüyada Sigara Çalmak

Ruyada Sigara Calmak
Rüyada Sigara Çalmak


Rüyada sigara çalmak, rüyayı gören kişinin, emek verdiği tüm şeylere sahip olacağına, iş hayatında elde edeceği başarılara, çevresinde oldukça takdir toplayan bir kişi olmasına yorumlanır. Bununla birlikte rüyayı gören kimsenin son derece inatçı ve kararlı bir kişiliğe sahip olduğuna yorulur. Rüyasında sigara çaldığını gören kimselerin, vermiş oldukları emeklerinin karşılığını alacaklarına tabir edilir.

Rüyada Sigara Yanığı Görmek

Ruyada Sigara Yanigi Gormek
Rüyada Sigara Yanığı Görmek

Rüyada sigara yanığı görmek, rüyayı gören kişinin, yakın gelecekte üzüntülü ve kederli günler yaşayacağına delalet eder. Rüyasında sigara yanığı gören kimselerin, çaresiz kalacağı bazı olaylara denk geleceğine tabir edilir. Ortaya çıkan bu çaresizlikten kurtulmak amacıyla rüya sahibinin bazı çözümler arayacağına, kendisini tek başına hissedeceğine ve bunun sonucunda da verilecek mücadele ile beraber huzura kavuşmaya işaret eder.


Rüyada Sigarayı Bırakmak

Ruyada Sigarayi Birakmak
Rüyada Sigarayı Bırakmak


Rüyada sigarayı bırakmak, rüyayı gören kimsenin, uzun süreden beri çok istediği bir hayaline kavuşmasına alamet eder. Rüya sahibinin son derece güçlü bir irade sahibi olduğuna, olmayacak hayaller peşinde koşmadığına, ne istediğini bildiğine işaret eder. Bununla birlikte rüyada sigarayı bıraktığını gören kişinin, gereksiz işler peşinde olmadığına yorumlanır.


Rüyada Sigara Külü Yemek

Ruyada Sigara Kulu Yemek
Rüyada Sigara Külü Yemek


Rüyada sigara külü yemek, rüyayı gören kişinin, yakın zamanda sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bu sıkıntılı durumlarında büyük problemler ortaya çıkaracağına tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin girişeceği bir iş sonucunda büyük zararlar göreceğine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu