Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, rüyayı gören kişinin uzun süreden beri görmediği genç bir kadın hakkımda kötü haberalmaya alamet eder. Bununla birlikte Rüyada görülen kediyle göz göz gelmek, haberin rüya sahibine ulaşmasını sağlayan kimsenin rüyayı gören kişiye karşı hasım olacağına tabir edilir.

Diğer taraftan bazı rüya tabiri yorumcuları bu rüyayı iyi manada yorumlamıştır. Ailenin rızkının yavaş yavaş artacağına ve sürekli olarak maddi kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

kedi 5
Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda güzel yerlere ulaşacağına yorumlanır.

Giriştiği işlerde başarılı olmasına ve bu işlerden yüksek kazançlar elde etmesine alamet eder. Bunun yanı sıra söz konusu rüyayı gören kişi, önüne çıkan fırsatları doğru şekilde kullanırsa oldukça zengin bir yaşam sürmesine rivayet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

kedi 6
Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, rüyayı gören kimsenin, güçlü, kudretli ve son derece çekici olmasına delalet eder. Rüyada beyaz kedi görmek, rüyayı gören kişi adına var olan sorunların çözülmesine ve daha iyi bir yaşam koşullarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada Kedi Saldırması

kedi 7
Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, rüyayı gören kişinin, hastalığı varsa hastalığının iyileşmesine, aile içinde sorunları varsa bu sorunların kısa sürede çözüme kavuşmasına ve maddi anlamda rahatlığa etmeye işaret eder. Ancak bu rüyayı gören kişilerin yine de son derece dikkatli olmaları gerekir. Çevresinde yer alan insanların rüyayı gören kişinin sahip olacağı bu rahatlığa göz dikmesine de alamet edilir.

Rüyada Kedi Sevmek

kedi
Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, rüyayı gören kişinin, bazı insanlara ait sırları öğrenmek istemesine ve bu çabanın sonucunda da o kişilerin sırlarının öğrenileceğine alamet eder. Ayrıca öğrenilen bu sırrın içinde rüya sahibinin de adının geçeceğine ve söz konusu kişiyle aralarının bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Kedi Isırması

kedi 1
Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması görmek, rüyayı gören kimsenin, büyük riskler almasının ardından başarılı bir işe gireceğine, hayat kalitesini bu işten elde ettiği kazançlar ile yükselteceğine ve bu kazancının da devamlı olarak var olacağına alamet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Ruyada Kara Kedi Gormek
Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda şanssızlık yaşamasına, işlerinin uzun bir süre yolunda gitmemesine, aile hayatında bu duruma bağlı olarak sıkıntıların baş göstereceğine ve zorlu günlere işaret eder. Ancak rüyayı gören kişi bu olaylar karşısında sabırlı davrandığı takdirde bir süre sonra tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Evde Kedi Görmek

kedi 2
Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek, rüya sahibinin çekici ve gizemli olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin kurduğu hayallerinin peşinden gitmesi sonucunda bu hayallerinin gerçek olmasına yorumlanır. Bu hayallerin gerçek olmasını sağlamak amacıyla rüyayı gören kişinin son derece fazla çaba harcaması gerektiğine de alamet eder.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

kedi 5 1

Rüyada sarı kedi görmek, rüyayı gören kişi için son derece hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. sembolize eder. Rüyada sarı kedi gören kişi, yakın dönemde iyi ve güzel bir kısmete denk gelmesine, bu kişiyle de evlilik kurup hayırlı bir evlat sahibi olmasına işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Ruyada Birden Fazla Kedi Gormek
Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında daha iyi yerlere gelmesine, iş yerinden daha fazla kazanç elde edeceğine, elde ettiği kazancın yanı sıra saygınlık olarak da iyi noktalara ulaşacağına ve böylece de kariyerinde zirveyi göreceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Beslemek

kedi 3
Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, rüyayı gören kişinin, yeteri kadar iyi bir kişi olmadığını işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kimse kendisinin güvende olmadığı hissine kapılmasına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı rüya yorumcuları bu rüyayı gören kişinin, gelecek kaygısı yaşadıklarına ve bu sebeple de başarılı olma şanslarının düşük olduğuna yorumlamıştır.

Rüyada Kedi Tırmalaması

manja vitolic gKXKBY C Dk unsplash
Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada bir kedi tırmalaması görmek, rüyayı gören kişinin, genellikle kendisine ya da başka kişilerin son derece iyi olduklarına inandığında alamet eder. Her işinde oldukça şeffaf ve güvenilir olmasına tabir edilir. Bu yönüyle herkesin takdirini kazanmaya, helal kazanç elde etmeye ve böylece güzel bir hayata sahip olmaya işaret eder.

Rüyada Kedi Kovalamak

Ruyada Kedi Tirmalamasi
Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyada kedi kovalamak, rüya sahibinin, bir takım kararlar alarak aile içindeki sorunların çözümünü

sağlamasına, ardından da ailesiyle mutlu ve huzur dolu günlere kavuşmaya delalet eder. Bu rüyayı

gören kişilerin gelecekte daha iyi bir işe sahip olmasına ve bu işten dolayı da ailesinin de oldukça

mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Ruyada Olu Kedi Gormek
Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanamaz. Rüyada kedi gören kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak olan bir düşmandan dolayı ağır zararlar göreceğine ve bu zararların uzun zaman boyunca hayatında derin izler bırakacağına alamet eder.

Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Ruyada Konusan Kedi Gormek
Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, rüyayı gören kişinin, duygusal bir yapıya sahip olmasına rivayet eder.

Aileden ya da yakın çevreden birinin yaptığı bir hareket sebebiyle rüyayı gören kişinin son derece züntü duymasına işaret eder. Ancak söz konusu kişinin yaptığı bu yanlış hareket sebebiyle yakın

zamanda rüyayı gören kişiden özür dileyerek hatasını telafi etmesine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu