Rüya Tabirleri

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, rüyayı gören kişi açısından tek bir youma işaret etmez. Rüyada kavga ettiğini gören rüya sahibinin yakın dönemde karşısına çıkacak sorunlara ve sıkıntılı durumlara tabir edilir. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin, bazı kişilerle fikir ayrılığına düşeceğine, verilen karar karşısında muhalefet yapacak kimselerin olacağına, görüş konusunda ayrılıkların ortaya çıkacağına ve bunun sonucunda da bir takım sıkıntıların meydana geleceğine alamet eder.


Rüyada Silahla Kavga Etmek

Ruyada Silahla Kavga Etmek
Rüyada Silahla Kavga Etmek


Rüyada silahla kavga etmek, rüyayı gören kişi adına hayırlı bir işe vesile olunmasına tabir edilir. Hayırlı bir iş için aracı olunmasına ve bu hayırlı işe vesile olunmasına yorumlanır. Rüyada silahla kavga etmek, bazı rüya tabircilerine göre, rüyayı gören kimsenin gerçek yaşamında bir takım problemler yaşamasına, çevresinde yer alan bazı kişiler ile görüş ayrılıklarına düşmesine, son derece fazla değer verdiği bir kişiyle arasının bozulmasına ya da aile içinden bir kimseyle arasının açılmasına ve küsmesine delalet eder.


Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Ruyada Kilicla Kavga Etmek
Rüyada Kılıçla Kavga Etmek


Rüyada kılıçla kavga etmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında var olan rakiplerine karşı başarılar kazanması amacıyla bazı program ve planlamaları yapmasının gerekli olduğuna alamet eder. Rüyada kılıçla savaşta kavga etmek, rüyayı gören kimsenin, kulluk anlamında son derece iyi bir yolda olduğuna ve ilerleyen zamanlarda daha da bu durumun gelişerek sürdüğüne işaret eder.


Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Ruyada Agiz Kavgasi Yapmak
Rüyada Ağız Kavgası Yapmak


Rüyada biriyle ağız kavgası yapmak, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olarak problemlere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin, bazı sorunlu zamanlara maruz kalmasına tabir edilir. Bahsi geçen rüyayı görenler, çoğu kez üzüntü ve kedere denk gelirler. Rüyasında ağız kavgası yaptığını gören kişi, kavga ettiği kişiyi tanıyorsa, söz konusu bu kişiyle aralarında kısa süreyle yaşanacak olan bir küslüğe alamet eder.

Rüyada Kavgayı Ayırdığını Görmek

Ruyada Kavgayi Ayirdigini Gormek
Rüyada Kavgayı Ayırdığını Görmek


Rüyada kavgayı ayırdığını görmek, rüyayı gören kişinin, normal hayatında da oldukça iyi bir insan olduğuna, insanların arasını düzeltme özelliğinin bulunduğuna ve herkes tarafından da son derece çok sevilen bir kişi olmasına yorumlanır. Bununla birlikte bazı rüya yorumcularına göre, bu rüyayı gören kimselerin, yakın zamanda dertlerinde azalma olacağına, sıkıntılı günlerin geride kalacağına ve huzurlu günlerin yakında ortaya çıkacağına yorumlanır.


Rüyada Birisine Yumruk Atmak

Ruyada Birisine Yumruk Atmak
Rüyada Birisine Yumruk Atmak

Rüyada birisine yumruk atmak, rüyayı gören kişinin, toplumda nifak ve fitneye sebep olacak bir şeyler yapmasına ya da hayatını sürdürdüğü toplumda büyük bozulmaların görüleceğine, insanların sürekli olarak günah olan işlere yöneleceğine, doğru yolu terk ederek yanlış şeyler yapacaklarına tabir edilir.


Rüyada Halkın Kavga Ettiğini Görmek

Ruyada Halkin Kavga Ettigini Gormek
Rüyada Halkın Kavga Ettiğini Görmek


Rüyada halkın kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı toplumda meydana gelecek olan kıtlığın habercisidir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin yaşadığı bölgede hayatın giderek daha pahalı olacağına alamet eder. Bahsi geçen rüyayı gören kimsenin, yaşadığı bölgede yakın gelecekte büyük sorunların baş göstereceğine ve sorunların da çoğu kez kendilerinin yapmış oldukları hataların bir sokucu olarak ortaya çıkacağına alamet eder. Şayet rüyada halkın ilk önce kavga ettiğini daha sonra da ani bir şekilde barıştıkları görülürse, gerçekte meydana gelecek olan problemlerin kısa bir zaman içinde sona ereceğinin ve yanlış hareketlerde bulunan insanların bu durumdan sonra pişman olmalarının ardından da doğru yolu bulacaklarının işaretidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu