Rüya Tabirleri

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu gören kimse için yapılan yorum çoğunlukla çok da olumlu şeyler olmamaktadır. Sıkıntılı süreçlerin başlaması ve işlerin zora girmesi, yakın çevrenizle maddi manevi sorunlar yaşamanız, insanların hoşlanmadığı bir kişi haline gelmek gibi yorumlar, eski patronunu rüyasında gören kişiler için yapılır.

Rüyada eski patronunu herhangi bir şekilde gören kişi, hâlihazırda yaptığı işlerde sorunlar yaşayabilir, ailevi sorunlarla karşılaşabilir, eski de kalan sorunlarıyla tekrar başa çıkmak zorunda kalabilir. Uzun zamandır beklediği bir haber varsa olumsuz sonuçlanabilir. Bazı yorumcular rüyada görülen eski patronun, sevindirici ve hayırlı haberler almasının habercisi olduğunu belirtir.

Rüyada Eski Patronla Konuşmak

Rüyasında eski patronuyla iş yeri dışında konuşan kimse, mevki sahibi kişilerden yardım alabilir. Resmi dairelerde çözülmeyi bekleyen bir işi varsa bu rüyayı görmek işinin kısa sürede çözüleceğine delalet eder.

Eski patronu işe iş yerinde karşılaşan ve konuşan kişiler, içinde bulunduğu zaman diliminde zor günler geçirmekte, eski mutlu zamanlarını özlemektedir. Bazı yorumcular ise bu tarz rüyaları yeni bir iş hayatının başlangıcına yormaktadır.

Rüyada Eski Patronunu Ölmüş Görmek

Rüyanızda eski patronunuzu ölmüş veya yaralanmış bir şekilde gördüyseniz, şimdiki işinizde terfi almanıza ya da maaşınızın artmasına yorumlanır. Eğer ölmüş eski patronun yerine geçtiğinizi görürseniz bu, kendi iş yerinizi açmanıza işaret eder.

Rüyasında Eski Patronunu Ailesi Birlikte Görmek

Rüyanızda eski patronunuzu ve ailesini gördüyseniz, yaptığınız işte yeni anlaşmalara gideceğinizi ve ufukta yeni ortaklıklar olduğunun habercisidir. Eğer maaşlı bir işiniz varsa ek iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız ve yüksek oranda kar elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda patronu görmek, hayatınızın zorlu bir sürece girmekte olduğunu, önlemler almanızı ve sağlam adımlar atmanız gerektiğini gösterir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu