Rüya Tabirleri

Rüyada Dövme Yaptırmak

Son zamanlarda dövme yaptırmak istiyorum fakat babam izin vermiyor doğal olarak artık rüyalarıma girmeye bile başladı. Bende sizler için rüyada dövme görmek ve dövme yaptırmak ile alakalı olarak rüya tabirleri kategorimize yakışır bir tabir ile karşınızdayız.

Rüyada Dövme Yaptırmak

Rüyada dövme yaptırmak konusu alimlere göre çok da hayırlı bir duruma işaret etmez. Böyle bir rüya gören kişi duygusal anlamda biraz zorlanacağı bir döneme girebilir. Rüyasında dövme yaptıran biri yakın bir zamanda birinden kötü bir haber alabilir. Bu haberler doğrultusunda üzülüp çok öfkelenebilir. Hayal kırıklığına uğrama ya da beklentilerin boşa çıkması gibi durumlar da rüyasında dövme yaptıran birisinin başına gelebilir. Kısacası bu ilginç rüya çok iyi bir şekilde yorumlanamaz. Beklenmedik olaylara ve üzüntülere işaret eder.

Rüyada Vücutta Dövme Görmek

Öte yandan rüyasında dövme yaptırdığını değil de daha önceden bir dövmesinin olduğunu görmek, kötüye yorulmaz. Eğer rüya sahibi rüyasında kendi vücudunda bir dövme görürse bu yaşadığı sıkıntılardan bir süre için bile olsa kurtulacağı anlamına gelir. Hatta hayırlı bir haber geleceği anlamında da yorumlanır. Rüyasında herhangi bir yerinde dövmesi olduğunu gören kişiyi mutlu ve sevinçli günler bekler.

Rüyada Dövmenin Anlamı

Ancak her rüyada olduğu gibi rüya sahibinin rüyadaki ruh hali de önemlidir. Rüyasında sıkıntılı bir şekilde dövme yaptırıyorsa ileride kendisini zor günler bekliyor demektir. Ancak daha iyi bir ruh hali varsa, beklenmedik ama çok da kötü olmayan şeylerle de karşılaşabilir. Eğer rüyasında kendi vücudunda çok kötü ve korkunç bir dövme görürse de pek de iyi bir haber almayacağı anlamındadır. Ancak dövme resmi güzelse kendisini güzel günlerin beklediği de söylenebilir. Dövme yaptırma rüyaları hem dövmeye hem de rüyayı gören kişinin rüya sırasında hissettiklerine göre farklı anlamlara gelir. Ama genel olarak dövme yaptırırken kendisini görmek çok iyi bir şekilde yorulmaz. Ama hâlihazırda vücudunda bir dövmesinin olduğunu görmek ise çok daha iyi bir şekilde yorulur. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu