Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kadın, kendi evladını emzirdiğini görürse evladı adına hayırlı bir geleceğin olacağına işaret eder. Eğer sıkıntılı bir sürece maruz kalıyorsa bu sıkıntıların yakın dönemde son bulacağı ve daha mutlu bir yaşama sahip olacağına yorulur. Çocuğunun yüksek bir yere ve dereceye yükselerek, saygı kazanacağı anlamına da gelmektedir. Aile içerisinde huzur, mutluluk oluşacağına, ebeveynlerin çocuklarının yapmış olduğu başarılı işlerden gurur duyacağına delalet eder. Rüyada başka bir bebeği emzirmek, rüyayı gören kimsenin dünya kapılarının üstüne kapanacağına yorumlanır. Erkek, kadın veya çocuk olarak kendi çocuğundan başka bir bebeği emzirmek, sıkıntılı süreçlerin yakın zamanda geleceğini haber eder. Görülen rüyalar oldukça yönlüdür ve birçok çeşitte anlamlara gelir. Mutlu bir aile yapısı hakimken bir kadının rüyasında tanımadığı bir bebeği emzirdiğini görmesi, dilek ve isteklerinin kabul olacağına huzura kavuşacağına, ve mutluluğa ereceği anlamlarına gelmektedir. Rüyada erkek bebek emzirmek, rüyayı gören kadının çalışma hayatında olumlu şeyler yaşayacağına yorulur. Çalışma hayatında terfi edeceğine, iş değişikliği yapacağına, kendi işini kuracağına ya da yeni bir iş teklifi alacağına delalet eder. Başka rüya yorumlarında ise üzüntü ve kederin biteceği, kişinin içinde yer alan kederden kurtulacağı ve bunun neticesinde de olumlu haberler alacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kız bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin, medeni durumu hakkında birden fazla anlama gelir. Şayet rüyada kız bebek emziren kişi bekar bir kadınsa, kısmet bulacağına ya da sevdiği kişi ile evleneceğine yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin medeni hali evli ise eşinin bebek istediğine ve çocukları doğduğunda da eve mutluluk getireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi hamile ise ve bu kişi rüyasında kız bebek emzirdiğini görürse, doğacak bebeğin kız ya da ikiz olacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Rüyada çocuk emzirmek, rüyayı gören kişi bayan ise bu rüya hayra ve güzel şeylere alamettir. Rüyada çocuk emzirdiğini gören kadın bütün sıkıntılarından kurtulacaktır ve varsa hastalığı buna şifa bulur. Rüyada kendi çocuğunu emzirmek, görülen çocuğun gelecek zamanda oldukça yüksek noktalara gelmesine, ayrıca hem kendisinin hem de ailesinin maddi ve manevi yönden rahata kavuşmasına delalet eder. Rüyada tanımadığı bir çocuğu emzirmek, rüyayı gören kimsenin her manada mutlu ve huzurlu olmak anlamlarını taşır. Görülen bu tarz bir rüya dilek ve isteklerin kabul olacağı, arzu edilen her şeye sahip olma ve rahatlığa kavuşma anlamlarına da gelmektedir. Rüyada iki meme ile çocuk emzirmek, birden çok mutluluğun habercisidir. Rüyada çocuk emzirirken sütün fışkırdığını görmek, herkesin şaşkınlıkla izleyeceği bir üne kavuşmaya, zengin olmaya ve servet sahibi olunmaya işaret eder. Rüyada çocuk emziren bir kadın görmek, helal süt emmiş olmaya, insanlık adına iyi ve yararlı işler yapmaya ve ileriki zamanların güzel olacağına delalet eder. Rüyada çocuk emziren bir kadın görmek, çocuk isteyen kişilerin yakın dönemde ettikleri dualarının kabul olacağına ve çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek, rüyayı gören kişi açısından en güzel ve hayırlı rüyalar arasında yer alır. Rüyayı gören kimse aniden alacağı güzel habere delalet eder. Rüyada güzel bir kız çocuğu görmek, mutluluk ve sağlık dolu bir hayatın olacağımı müjdelemektedir. Ayrıca kişinin çok güzel ve hayırlı bir evliliği yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada ağlayan bir kız çocuğu görmek, yaşanan sorunlardan sonra geleceğin daha güzel geçeceğine yorulur. Rüyada kız çocuğu doğurmak, gerçek hayatta rüyanın tam tersi olarak bir erkek çocuk dünyaya getirmek manasına gelir. Rüyada bir kız çocuğu evlat edinmek, rüyayı gören kişinin kendi açısından çok hayırlı şeyler kazanmasına ve iyi bir kişi ile arkadaş olacağına işaret eder. Alimlere göre ise görülen bu rüya, kişinin sürekli hayır işleme peşinde koşmasına, daima iyilik yapmasına, yanlış yollardan uzak kalarak güzel yollardan giderek geçimini sağlamasına rivayet edilmektedir. Rüyada kız çocuğuna sarılmak, rüyayı gören kimsenin uzun süredir sabırlı şekilde beklediği bir isteğinin olacağına ve alacağı güzel habere delalet eder. Rüyada küçük bir kız çocuğuna şefkat göstermek ve ona sarılan kişi, dünya hayatında ihtiyacı olan bir kişiye manevi ya da maddi anlamda bir yardımda bulunmaktadır. Rüyada bir kız çocuğu ile konuşmak, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde yer alan genç bir kişiden güzel bir haber alacağına delalet eder. Diğer bir taraftan sorunların biteceğine, maddi ve manevi yönden rahata erme biçiminde yorumlanmıştır. Rüyada kız çocuğu kaybetmek, rüyayı gören kişi kendisinin yakaladığı fırsatları  geri çevirmesine ve ardından da büyük bir şansı kullanamamasına yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kimsenin dünyevi şeylere daha çok değer vermesinin ardından ahiret hayatımdan uzaklaşmasına ve bu nedenle de yanlış ve doğru hareketlerine dikkat etmeden hayatına devam etmesine de yorulur. Rüyada kız çocuğuna isim vermek, bu tarz bir rüyayı gören kişi, oldukça başarılı olacağı işlere girerek, her kesimden insanın saygı duyacağı bir noktaya yükselir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek, rüyayı gören kadın kendi erkek çocuğunu emziriyor sa, gördüğü çocuğun yüksek noktaya ve büyük mertebelere geleceğine, şan ve ün sahibi olacağına işaret eder. Rüyayı hamile bir kadın görürse, çocuk adına gelecek olan mala yorulur. Diğer bir taraftan, rüyada erkek bir çocuğu meme emerken görmek, rızkın geniş ve fazla olacağı anlamına gelir. Rüyada tanımadığı erkek bebeği emzirmek, yararlı işler yapmaya, mal ve kazanç elde etmeye işaret eder. Yararlı ve hayırlı rüyalar arasında yer alan bu rüya, kötü günlerin biteceğine ve huzurlu zamanların geleceğine yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu