Rüya Tabirleri

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, rüyayı gören kişiye maddi konularda köstek olan insanlardan yakın zamanda kurtularak rahatlayamaya işaret eder. Rüyada asansöre bindiğini görmek, çalışma hayatında yükselme ve bütün engellerin birer birer açılmasına yorumlanır.

Molla Cami rüyada asansöre bindiğini görmek konusunu şöyle tabir etmiştir: Rüyada asansöre bindiğini gören kişinin yakın bir zamanda kendisine maddi konularda yük olan bir insanın etkisinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada asansöre binerek yüksek bir noktaya asansörle ulaştığını görmek, çalışma hayatında istediğiniz yükselme noktasına erişeceğiniz manasına gelmektedir. Kocaman bir apartmanda yukarı katlara çıkmak adına, asansöre binmek sefere çıkılacağına yorulur.

Rüyayı gören kimse bir seyahate çıkar, ya da uzak bir noktadan bir yolcusu ona doğru gelecektir. Bahsi geçen rüyayı gören kişi bununla birlikte önemli ya da müjdeli bir haber alacaktır. Asansöre binmek makam ve mevki konularında bir yükselme anlamına gelir. Rüyada asansöre bindiğini görmek, kişinin mertebe olarak ileri gideceğine işarettir.

Rüyada asansör beklemek, bereketli nimet ve dostlar içinde sevildiğine yorulur. Diğer taraftan rüya sıkıntıların bitmesi ve kurtuluşa etme anlamına da gelir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, kişinin dost olarak bildiği kişiler tarafından ihanet göreceğine, kendisinin de bu olaya çok fazla etki yaşayacağına ve duygusal olarak yıkılmanın eşiğine geleceğine işaret eder. Bu sebeple kişi, kimin dost kimin ise düşman olduğunu daha iyi anlayacağı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüyayı gören kişinin işlerinin yarım kalacağına, yaptığı plan ve projelerin gerçek olmayacağına ve hayatında yapmış olduğu ya da uzun vadedeki hedeflerinin iptal olmasına işaret eder.

Rüyada Asansöre Binmek Yukarı Çıkmak

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıkmak, kişinin yapacağı çalışmalar, planları, projeleri ve yapacağı işlerden sonra oldukça fazla başarı elde etmeye, bu başarının dikkat çekmesiyle beraber yöneticilerinin tarafından kademe artırılmasına, ve bunun ardından da güzel kazançlar sağlayacak şekilde rahat bir hayat ile yeni iş hayatında oldukça huzurlu ve mutlu olunacağına ve başarıların devam edeceğine yorulur.

Rüyada Asansör Düşmesi Sonucu Ölmek

Rüyada asansör düşmesi sonucu ölmek, doğruluğun insanları iyi noktalara getirecek yollardan ayrılması demektir. Bulunduğu çevreden etkilenen rüya sahibi kişinin aklında soru işaretleri olacağını, önemli bir aile konusunda veya mal davasında yanlış şeyler yapacağını ifade eder. Meydana gelen kötü ve üzücü bir durumun kalıcı olmayacağını, bu zaman diliminde de geçici sorunlarla baş etmek gerekse de, geleceğin düşünülenden daha güzel şekilde olacağını yansıtır.

Rüyada Asansörde Bayılmak

Rüyada asansörde bayıldığını görmek, mutluluk sebebiyle duyulan hazza, hayatım istenildiği gibi gitmesi sebebiyle ortaya çıkan heyecana, yenen ve katılımın sağlandığı her toplantı sonucunda övgü dolu sözler duymaya işaret eder. Asansörde bayıldığını gören kişi genç ise, gelecek dönemde çok hızlı bir yükseliş görür ve kendi işinin patronu olacaktır. Rüyayı gören yaşlı bir kişi ise geçici bir rahatsızlığı olacağı gibi, kişinin maddi konuda sıkıntı yaşayacağını ve bu durumu da kimseye söyleyemeyeceğine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu