Rüya Tabirleri

Falda Yengeç Görmek

Falda yengeç görmek, zenginlik ve güç manasına işaret eder. Diğer taraftan falın sahibi kişinin yakın bir dönem içinde elde edeceği yüklü miktardaki paraya delalet eder. Farklı fal uzmanları ise falda yengeç görmek konusunu, fal sahibinin yatırımlarından yüksek miktarda kazanç sağlayacağına yorumlamaktadır. Bu konu maddi anlamda olabileceği gibi bununla birlikte mal ve mülk yönünden de değerlendirilir. Bu noktada fal sahibi kişinin koymuş olduğu maddi değeri fazlasıyla geri alacağına yorulur.

Kahve falında Yengeç şekli görmek

Kahve falında yengeç şekli görmek, kötü bir olay olarak yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin eşi veya sevgilisi arasında meydana gelebilecek bir takım ciddi tartışmalara delalet eder. Diğer taraftan sevgilisiyle bir takım olumsuz konulara maruz kalacağı ve ortaya çıkan bu durumda dikkatli olması gerektiği tavsiyesin yapılan bir rüyadır. Bununla birlikte okul ya da iş hayatında kıdem olarak kendisinden üstün olan biri tarafından ödül verileceğine de yorumlanmaktadır.

Kahve falında Yengeç kıskacı görmek

Kahve falında yengeç kıskacı görmek, son derece sorunlu geçecek bir zaman dilimini ifade etmektedir. Falın sahibi kişinin bu zaman diliminde maddi ve manevi anlamda bir takım olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Fakat sabırlı olduğu takdirde ve iyi bir mücadele sergilediği zaman bu sorunların kısa bir zamanda üstesinden geleceğine yorumlanır.

Kahve falında Yengeci suda görmek

Kahve falında yengeci suda görmek, bolluk içinde geçecek olan bir zamanı işaret eder. Bununla birlikte su normal şartlarda da bereket ve bolluk anlamında geldiğinden dolayı bu duruma bir de yengeç eklenince, maddi ve manevi yönden oldukça önemli bir güç biçiminde yorumlanmaktadır. Söz konusu olan güç, falın sahibi kişinin ömrü süresince sahip olacağı ve herhangi bir probleme maruz kalmayacağına tabir edilir. Şayet bu kişinin borçları varsa bu borçları tamamıyla kapatacağına ve iş hayatında da önemli noktalara çıkacağına delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu