Önericem

Vodafone Freezone Faturasız Tarifeler – 2020 Ağustos Güncel Liste

Vodafone Freezone Kontörlü Paketler

Vodafone ülkemizde yaklaşık 26 milyon abonesi bulunan 3 büyük Gsm Operatöründen bir tanesi, özellikle 26 yaşından küçükler için Freezone programı sayesinde öğrencisi , genci ve belirli bir yaş kitlesine hitap etmeyi iyi başarıyor. Bugün özellikle freezoneli aboneler için ön ödemeli (kontörlü tabiri faturasız) hat sahipleri için tarifleri ve tarife içerisinde yer alan kullanım miktarlarından bahsedeceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan devam edelim.

 

ilk olarak;

Vodafone faturasız paketler

Genç Kolay 4 Paketi var 27 tl’ye 4 Gb internet kullanımının 2 Gb instagram , youtube , spotify,facebook,twitter’da olmak üzere 2 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içerisinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 6 Paketi var 30 tl’ye 6 Gb internet kullanımının 3 Gb instagram , youtube , spotify,facebook,twitter’da olmak üzere 3 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içerisinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 10 Paketi var 35 tl’ye 10 Gb internet kullanımının 5 Gb instagram , youtube , spotify,facebook,twitter’da olmak üzere 7 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içerisinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 30 Paketi var 35 tl’ye 25 Gb internet kullanımının 5 Gb instagram , youtube , spotify,facebook,twitter’da olmak üzere 25 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içerisinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika+ 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Sizler için Vodafone Faturasız Paketleri üst kısımda paylaştık ve dönem dönem güncellemeye devam edeceğiz.

 

Üstte yer alan paketler Freezone güncel paketleri olup 2 Ağustos 2020 saat 16:56 tarihinde güncel olarak eklenmiştir. Paketleri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden web sitesinden ve Vodafone Müşteri hizmetleri üzerinden satın alabilirsiniz. Paketlerin kullanım süresi 28 gün olup bu süre içerisinde 28 gün dolmadan yeni paket alabilir veya farklı paketlere geçebilirsiniz.

 

Dilerseniz Vodafone sitesinden de güncel olarak kampanyaları ve paketleri takip edebilirsiniz. Vodafone Takip için bağlantı burada tıklayabilirsiniz.

 

Ayrıca sitemizde özenle hazırlamış olduğumuz eft saatleri yazımızıda özellikle bankaların mesai saatleri içerisinde eft yapılması uygun olan saatlarınıda öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu