Önericem

Turkcell Sağlık Çalışanları Paketi Sağlık Bakanlığı

Bugün yine Sağlık Bakanlığı Çalışanlarına Özel tanımlanan bir paket hakkında güzel bir yazı yazmak daha doğrusu sizlerle paylaşmak üzere karşınızdayım. 25 Mart 2020 Çarşamba Günü Turkcell tarafından paylaşılan bir kampanya üzerine sizlere bu yazıyı hazırlıyorum.

 

Turkcell’den sağlık çalışanlarına Bol İnternetli (GB’lı) alkış hediyesi kapsamında Sağlık sektöründe görevli ve Turkcell Hatlı olanların hesabına 500 dakika her yöne ve 5 gb internet paketi tanımlayacak ücretsiz olarak.

 

Turkcell Medya Blogunda yer alan paylaşıma göre , Turkcell Tüm Türkiyeyi ve Dünyayı Tehdit Eden yeni tip koroavirüs salgınıyla mücadelede fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarına destek amaçlı hattı Turkcell olan sağlık çalışanlarına kendi tariflerine ek olarak (ücretsiz şekilde) 500 dakika konuşma ve 5 gb internet paketi tanımlayacak.   Henüz bu paketin 1 defaya mahsusmu yoksa bu süreç boyunca devam edecek mi şeklinde bir açıklama yapılmadığı için şuan için 1 defaya mahsus olarak tanımlandığı veya tanımlanacağını düşünüyoruz gelişmeler hakkında sizlere en güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Bu konuda güncel bilgilere ulaşan arkadaşlarımız olursa hem bizlerin hemde okurlarımızın faydalanması adına yorum kısmından ve iletişim bölümünden bizlere iletmesi durumunda teyid edilip konumuz güncellenecektir.

 

Kaynak:

 

https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/turkcellden-saglik-calisanlarina-bol-gbli-tesekkur-alkisi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu