Önericem

Turkcell Bedava Dakika Kazanma (Ücretsiz Arama)

Selamlar , Bugün Günlerden 24 Mart 2020 Salı ve Corona Virüsü sebebi ile ülkede hayat durma noktasına gelmiş durumda özellikle okulların tatil olması ve bir çok market ve toplu alanların çalışma saatlerinin değişmesi ile birlikte artık herkes evlerde diyebiliriz. Durum böyle olunca artık bol bol bedava internet paketleri ve bedava dakika için arayış başlayacaktır diye düşününce sizler için hemen geçmişte yaptığım şekilde biraz kampanyalar aramaya başladım. Şunu belirtmekte fayda var Ben Uzun yıllardır Turkcell Faturalı ve Bireysel Faturasız Hat kullanan biri olarak bu konuda kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

 

Turkcell ülkemizde  (2019 Yılı Resmi Rakam ) 35.7 Milyon Abone’ye sahip en büyük operatörlerden bir tanesidir.

 

Yöntem 1: (Salla Kazan her zaman dakika vermeyebilir) İlk olarak Turkcell kullanan herkesin neredeyse kullandığı (akıllı telefonları olan) Salla Kazan her cuma günü sallama hakkı veriyor. Genellikle bu günlerde bedava internet ve (youtube, instagram, twitter ,facebook ) uygulama üzerinde kullanılmak üzerede internet verilebiliyor. Bu günlerde pek bedava dakika verdiğine denk gelmedim bazen bip üzerinden her yöne bedava veriyor oda zaten çok nadir.

 

Yöntem 2 : Türkiye’de 2019 kayıtlarına göre 35.7 milyon abonesi olması ile birlikte bir çok kişinin bedava arama yapma beklentisi olması normal göründüğü gibi özellikle SURPRIZ yazarak 2222 ye mesaj göndermeniz halinde hediye dakika kazanabilirsiniz. 

FIRSAT yazıp 2222 ye mesaj atarak yine bedava dakika kazanabilirsiniz. 

Üstteki 2 kampanya’da ne yazıkki aktif değil o sebeple güncel olmadığı için sizlere güncel kampanyaları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yöntem 3 : GEL DK yazıp 2222 ye mesaj gönderen herkese bedava dakika . 

üstteki bu yöntemde ne yazıkki güncel değil ve çalışmıyor.

 

Konu Güncelleme Dipnot : Şuan itibari ile ne yazıkki Turkcell Bedava Konuşma ve Dakika Kazanma kampanyası salla kazan kampanyası üzerinden kazanılırsa mevcut onun haricinde bip üzerinden konuşma kampanyalarını inceleyip sizlerle bu konu üzerinden paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu