Önericem

Toy Boy 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Onay Aldı mı Netflix

Netflix son günlerde kendi yapımı diziler ile oldukça popüler bir hal almaya başladı ve ragnorak dizisinden sonra soluksuz izlediğim 2. dizide toy boy dizisi oldu. Dizi öncelikle İspanyol yapımı olup Türkçe alt yazı seçeneği ile izlenmekte , ayrı zamanda 1. sezon 13 bölüm olarak yayınlandı ve diğer netflix dizilerine göre ortalama 65 dakikalık bölümlerle ülkemizde yayınlanan 2 saat üzeri dizilerden alışık olduğumuz uzun süreli dizi yapısı ile ektstra beğenimi kazandı.

 

Bu dizide kahramanımızın başından geçenleri bizlere anlatan senaristler son bölümde kötü bir final yaparak 2. sezonun daha çılgın bir şekilde geleceğini ve merak edenler için 2. sezonun kesin onay aldığını da belirtiyor diyebilirim. Dizi 28 Şubat 2020 tarihinde yayınlanmıştı ve merak edenler için 2 sezon yine 2021 yılının şubat ayında izleyici ile buluşacak diye tahmin ediyoruz. Öncelikle bu bahsettiğimiz tarih tahmini olup kesinleştiği zaman yine sizlerle paylaşacağız.

 

Toy boy kaç sezon diye merak edenler içinde henüz 1 sezon yayınlandı ve 2. sezon ile alakalı olarak 2021 itibari ile devam edeceği bekleniyor ve önümüzdeki sezonun durumuna göre 3. sezonda yayınlanabilir.

Ayrıca Toy Boy Kaç bölüm diye merak edenler üst kısımda paylaşmıştık fakat direk yazıyı okumadan bu cevabı merak eden arkadaşlarımız için 1. Sezon 13  Bölüm olarak karşımıza çıktı.

 

Aslında henüz izlememiş olanlar için ragnarok dizisinide izlemenizi tavsiye edebilirim. Merak edenler içinde ragnarok 2. sezon ne zaman yazımızıda okuyabilirsiniz hem dizi hakkında kısa bilgi ve 2. sezon yayınlama tahminimiz mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu