Önericem

Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman ? Yeni Sezon Onayı Aldı mı ?

Ragnarok Netflix 1. Sezon Yorumum

Geçtiğimiz Ocak Ayının Son günü Netflix Türkiye’de yayınlanan ve yaklaşık 3 gece’de 6 bölümünü bitirdiğim dizi ne yazıkki tam renklenmeye başlamıştı dediğim anda sezon finali yaptı. Öncelikle dizi İskandinav yapımı diziler kategorisinde +18 yaş düzenine hitap etmekte, dizide çok açık seçik sahneler yok. Başlangıcında bir süre kahramanımız kendini ve güçlerini henüz keşfedemediği için son bölüme kadar bu doğrultuda devam ediyor.

 

Tam dizi sarmaya başlıyor derken ne yazıkki dizimiz sezon finali yapıyor. Burada asıl soru Ragnarok 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu oda henüz netflix kanadından bir açıklama yapılmadığı için bilmiyoruz fakat benim ön görüm dizi bölümleri 6. olduğu için 2020 yılının sonlarına doğru yeni sezon ile karşılaşacağımız yönünde. Özellikle diziyi izlemeyen arkadaşlarımız için bu kış günlerinde sıcacık bir çay ve kahve eşliğinde güzel izlenebilecek ve tavsiye ettiğim bir dizidir. Yeni sezon içinde bilgileri aldığım gibi sizlerle paylaşacağım.

 

Dizide 3 Dil’de Dublaj Seçeneği Mevcut bu diller Norveççe – İngilizce – Türkçe ve 6 dilde Alt yazı seçeneği var Türkçe – Norveççe – İngilizce – Yunanca – Arapça ve Norveççe merak edenler için duyurulur. Aynı zamanda netflix ücretsiz üyelik dönemide kapandı bu yazımızıda okuyabilirsiniz.

 

Güncelleme : Arkadaşlar dizi yeni sezon onayı almış ve çekimlere sizlerle daha öncede paylaştığım gibi sene sonunda başlanacak. Bende sizler gibi sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu