Önericem

Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yeni Sezon Onaylandı mı ?

Yine sizlere güzel bir netflix dizisinin 3. sezonunu bitirirken yeni sezon onayı alıp almadığını merak edenler için güzel bir yazı hazırlamaya çalıştım.  Öncelikle diziyi henüz izlemeyenler için tavsiye edeceğim diziler arasında yerini alan bir dizi olduğunu ve yazıya rastgele denk geldiyseniz Netflix üzerinden Türkçe dublaj olarak isterseniz türkçe alt yazı seçeneği ile izleyebilirsiniz.

 

İlk olarak 21 Temmuz 2017 Cuma günü 1. sezonu yayınlanan dizinin geçtiğimiz günlerde 3. sezonu yayınlandı. Her sezon 10 bölümden oluşuyor ve ortalama her bölüm 1 saat sürüyor dizinin kategorisi Suç Drama , Gerilim , Drama , Amerikan dizileri olarak 4 türün karışımı olarak karşımıza çıkarken +18 yaş izleyicileri için uygun olduğunuda belirtelim. Dizide kısaca para aklama üzerine yaşanan olaylar her sezon 1 tık daha üst seviyeye çıkarak karşımıza geliyor bu sezonda yine ilk 2 sezonun 1 tık üstüne çıkarak karşımıza geldi.

 

Peki dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak ? Özellikle bu dönemlerde okulların tatil olması ve sokağa çıkmanın tehlikeli olduğu dönemlerde doğal olarak bu tarz dizilerin yeni sezonu merak ediliyor. Dizi 2021 yılının nisan veya mayıs ayında yeni sezonu ile karşımıza gelecek diye tahmin yürütüyoruz ve siz değerli okurlarımıza konu ile alakalı olarak gelişmeler yaşanırsa yine konumuz üzerinden bilgi vereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu