Önericem

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Son günlerde bazı sebeplerden dolayı artık gerek banka olsun gerek gsm operatörleri aramak durumunda kalıyoruz. Bende sitemizi takip edenler bilirler özellikle tecrübe etmiş olduğum konularda yazmayı seviyorum.

 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Beklemeden

Türkiye’de en çok kullanılan Operatörlerin başında gelen Türk Telekom ile alakalı olarak kullanıcıların fazla olması sebebi ile müşteri hizmetlerini aradığımız zaman bekleme süremizde uzuyor durum böyle olunca insan kapatmak istiyor ve çoğu kapatmayı tercih ediyor. Fakat bizlerde siz değerli okurların beklemeden direk bağlanabilmesi adına tecrübe etmiş olduğumuz şekillerde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

29 Temmuz 2020 Çarşamba Gecesi itibari ile ;

Müşteri temsilcisine bağlanabilmek adına , 444 1 444 numaralı hat, 444 1 500 numarası veya cep telefonunuz üzerinden direk olarak 500 numarasını tuşlayarak arama imkanımız var.

  1. Yöntemimiz 444 1 500 veya (cep telefonunuzdan) 500 numarasını arayıp , karşılama ekranındaki sesi duyduğunuz an itibari ile 2 tuşuna basıp sonra 1 tuşuna bastıktan hemen sonra 0 tuşuna basarak hem robot karşılama seslendirme aşamasını hızlıca geçip hemde direk olarak müşteri hizmetlerine ulaşmak adına zaman kazanırsınız.
  2.  Yöntemimiz yine aynı şekilde cep telefonunuz üzerinden (bu arada Türk Telekom hattı kullanan kişiler için bu numara geçerli) 500 numarasını arayıp veya 444 1 500 numarasını tuşladıktan sonra yine robot karşılama sesini duyduğunuz an itibari ile ilk olarak 6 tuşuna sonrasında 0 tuşuna basarak hızlıca müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  3.  Yöntemimiz 444 1 444 numarasını arayıp yine artık aşina olduğunuz robot karşılama ekranından ilk olarak 1 sonrasında 3 ve 0 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Arkadaşlar benim gibi telefonu seri kullanıyorsanız yukarıda bahsettiğim tuşlama işlemlerini ortalama 2 şer saniye aralıklarla yapabilirseniz hem zaman kaybetmemiş olursunuz hemde malum telefonun karşı tarafında yer alan ve karşılama ekranında sizi yönlendiren bir santral sistemi ve hızlı tuşlara basarak yanlışlık yapabilme ihtimaliniz yüksek o sebeple lütfen dikkatli şekilde işlemleri gerçekleştirelim.

 

Yine kendi denediğim ve sizlerinde faydalanmasını istediğim yeni adı ile Türk Telekom fakat eskilerin Avea olarak bildiği gsm operatörü ve hem internet servis sağlayıcı hemde kablolu iletişim servisi olan Türk Telekom firması müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bağlanabileceğiniz ile alakalı bir yazı yazdık umarım yine işinize yarayacak güzel paylaşımlar ile görüşürüz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu