Önericem

La Casa de Papel 5. Kısım Sezon Devamı Ne Zaman ? Bitti mi

Evet özellikle yayınlandığı ilk günden beri tüm dünyanın beğenisini kazanmış bir dizi normalde 15 bölümlük tek sezon olarak Tv’de yayınlanan ispanyol yapımı dizi netflix’in yaptığı harika bir hamle ile ilk olarak netflixte 2 sezon olarak yayınlandı ve 3. sezonu 19 temmuz 2019 Cuma günü yayınlanmıştı.

 

4. Sezonu ise geçtiğimiz cuma günü 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlandı ve 8 bölüm olarak izleyici karşısına çıktı özellikle son bölümde yine nefesleri kesen bir sahne ile dizi sona erdi. Evlerde kaldığımız bugünlerde ister istemez Netflix dizilerinin yeni sezonlarını merak etmiyor değiliz fakat 5. sezon hakkında şunu net bir şekilde söyleyebiliriz. La Casa De Papel 5. kısım onaylandı ve çekimlere sene sonunda başlanacaktır ve 2021 ocak ayında izleyici ile buluşacak diye tahmin ediyoruz.

 

la casa de papel 5 sezon devamı ne zaman  5. sezon onay aldı mı ?

 

Muhtemelen 2020 sonlarına doğru çekimleri başlayacak ve 2021 Ocak sonu gibi yayınlanacaktır. Dizi oldukça güzel bir yerde bittiği içinde 5. Sezonun final sezonu olacağını tahmin ediyoruz. Fakat dizi ekibi ile yeni bir dizi yapılacağını tahmin etmemek zor değil çünkü Netflix bu konularda kalıplaşmış oyuncuları kendi bünyesinde yer alan yapımlarda oynatmayı seven bir yapım şirketi diyerek yazımıza burada veda ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu