Önericem

Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır – Ne Zaman Sonuçlanır ?

Bugün yine yaklaşık 1 saat önce bir arkadaşımın vakıfbank üzerinden yapmış olduğu Bireysel Temel ihtiyaç destek kredisi ile alakalı gelen mesaj hakkında gerçekleşecek aşamalardan bahsedeceğiz. Bu sefer hem bu olayları yaşayan 2 – 3 arkadaşımız ile görüştük ve şuan 1 saat öncesi başvuru yapan bir arkadaşımız üzerinden sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca destek kredisi sonucu neden gelmiyor yazılı konumuzu da okuyabilirsiniz.

 

Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır Ne Demek ?

Bu mesaj sizlere Vakıfbank internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz 6 ay ödemesiz 10 bin Türk lirasına kadar 0.49 faiz oranı ile verilen destek ihtiyaç kredisi başvurusu sonrası gelmiş olan bir mesajdır. O yüzden mesajın gelmesi başvuru sonrası otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Vakıfbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır ?

Normal şartlarda 1 gün içerisinde de açıklanabilir fakat ortalama başvuru sonuçlanma süresi 15 gün ve daha fazla sürebiliyor. Sadece başvurular bu günlerde azalmaya başladığı için ortalama 2 – 3 gün içerisinde cevaplar gelebilir diye düşünüyorum.

 

Konu ile alakalı olarak başvuru yapmış ve onaylanmış arkadaşlarımızın yaşadığı tecrübeleri aktaralım size , Bilgilendirme : Bankamıza yapmış olduğunuz temel ihtiyaç destek kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır. Kullanabileceğiniz kredi tutarı xxxx TL’dir. Kredi kullandirimin gerçekleşmesi için sizinle iletişime geçilecektir. şeklinde bir mesaj gelecek ve akabinde size gerekli bilgi ulaştıktan sonra eğer daha önce bankadan hesabınız yok ise online olarak hesap açılımı ve internet bankacılığı işleminin ardından dilerseniz ücretsiz bir şekilde hangi bankada hesabınız varsa oradan çekebilir veya mobil uygulama yardımı ile qr kod ile atm’den parayı çekebilirsiniz.

 

Konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz bir soru veya konu varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu