Önericem

Destek kredisi sonucu neden gelmiyor ? Halk Bank – Ziraat Bankası – Vakıf Bank

Bugünlerde ülke geneli yoğun kredi başvuru sebebi ile ne yazık ki kredi başvurusu cevapları uzun sürede ancak dönüş yapılıyor. Bizlerde blogumuzu takip edenler için her zaman tecrübeli olduğumuz konularda paylaşımlar yapmaya özen gösteriyoruz.

 

Destek kredisi sonucu neden gelmiyor ? Halk Bank – Ziraat Bankası – Vakıf Bank

Nisan başında başlayan Bireysel Temel Destek İhtiyaç kredilerine Milyonlarca başvuru yapıldı. Bu başvuruların sonuçlanması için sistem yoğunluğu ve Malum salgın hastalık sebebi ile kurumlarda belirli rahatsızlığı olan personeller izine ayrıldı. Başvuru yoğunluğu – personel az olması sebebi ile ortalama 10 – 15 gün içerisinde başvurulara yanıt veriliyor. Durum böyle olunca başvuru yapan kişiler hemen sonuç gelmesini bekliyor doğal olarak böyle bir durum şu aşama için ne yazık ki mümkün görünmüyor.

 

Bu konu ile alakalı olarak kredi kullandırım talebi alındı başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz. Üst kısımda da bahsettiğimiz gibi kredi başvuru yaptığınız tarihten sonra ortalama 10 – 15 gün içerisinde başvurularınıza cevap gelmektedir. Ve mesaj geldikten sonrada yine bir süre benzer bir problem yaşayabilirsiniz. Panik yapmanıza gerek yok yine sistemsel kaynaklı belirli bir süre gecikmeli olarak hesabınıza onaylanan tutar yatırılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 10 MARTTA ZİRAAT BANKASINA BASVURDUK 10 HAZİRAN GELDI HALA DEGERLENDIRILIYOR KORONA GECTI GEREK KALMADI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu