Önericem

Alışverişimi Nasıl Yapıyorum Kampanyaları Nasıl Takip Ediyorum ?

Bugün sizlere farklı başlıklarda yazılar hazırlayacaktım fakat ilk etapta böyle bir başlık üzerinden yayınlayıp daha sonra kategorize etmeye karar verdim. Henüz kendimi tanıtan bir yazı yazmadığım için beni tanımayanlar vardır, yaklaşık 17 senedir aktif olarak internet kullanan biriyim ve son dönemlerde blog yazıları yazmamdan dolayı yaşadığım tecrübelerin ağırlıklı paylaşıldığı bir blog olması sebebi ile çok araştırıp öyle yazan biriyim.

 

Bu zamana kadar edindiğim tecrübe sebebi ile örnek veriyorum x sitesinde 799 tl’den 279 tl’ye düştü gibi şaşırtmacalara kanmayacak biriyim. Çünkü kimse size 800 tl’lik bir ürünü 279 tl’ye vermez zaten değeri 800 lira olan bir ürün hızlı satılmak istenirse 600 tl’de yapılsa satılacaktır neden zarar etsinler ki ? Ha maliyeti 100 tl ise o rakamlara elbette verilebilir. Lafı çok dolaştırmadan konumuza dönelim genellikle Market alışverişlerimi Migros – Bim – A101 – Şok ve Bizim Toptan Market Başta olmak üzere Metro toptan marketlerinden yaparım. Migros mobil uygulamasını aktif olarak kullanan biri olarak dönem dönem yapılan kampanyaları takip ederim geçtiğimiz günlerde kampanyanı kendin seç tarzı bir uygulamaları vardı sıvı yağ alımı ile alakalı bir kampanya oluşturdum 2 adet 5 litrelik sıvı yağ aldım 72 tl civarı tuttu 20 tl money verdi. Bazen bebek bezleri ve bebek ürünlerinde ise yine aynı şekilde kampanyalar oluyor bu sayede ihtiyacım olan ürünleri hem kaliteli hem uygun fiyatlı alabiliyorum.

 

Ülkemizde son yıllarda yaygın hale gelen market zincirlerinden olan Bim – A101 ve Şok aktüel kampanyaları sayesinde bazı dönemlerde indirimli ürünler satışa çıkıyor bunlarıda hem bu firmaların sosyal medya hesapları hemde aktüel ürünler kataloglarından takip ediyorum. Peki diğer ürünleri nasıl takip ediyorum diye soracak olursanız ? Normalde Forum Donanımhaber sitesinin sıcak fırsatlar kategorisi var oradan takip ediyorum sadece son dönemlerde şu dikkatimi çekmeye başladı. Sponsor Reklamlar sebebi ile eskisi kadar takip etmiyorum bu tip siteleri çünkü paylaşılan kampanyaların reklam olma olasılığıda artıyor bu yüzden sizler için muhtemelen yakın zamanda Sıcak fırsatlar ve indirim kuponları kategorisini aktif etmeyi planlıyorum.

Aynı zamanda Bizim Toptan Market ve Metro Toptan marketlerde ise yine Hazır su – Soda – Meyve suyu ve aparatif ürünleri toplu şekilde (1 koli) olarak almak istediğiniz zaman çok uygun fiyatlar üzerinden alabilirsiniz. Yazı sonunda size bunlarla alakalı web site bağlantılarını paylaşacağım ve yakın bir süre içerisinde Tüp indirimleri , Bebek Bezleri ve ıslak mendil ile alakalı indirimli (farklı markaları kaliteli) nasıl alabilirsiniz paylaşacağım.

 

Bilgi arşivi serimizin ilk linkleri geliyor.

 

Migros sitesine buraya tıklayıp gidebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Sitesin Buradan Gidebilirsiniz.

Metro Toptan Market Sitesine Buradan Gidebilirsiniz.

A-101 Sitesine Buradan Gidebilirsiniz.

Bim Sitesine Buradan Gidebilirsiniz.

Şok Sitesine Buradan Gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu