Önericem

After Life 3. Sezon Ne Zaman – Onay Aldı mı ?

Netflix artık Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde’de kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Sizlerle paylaştığım 5. netflix dizisi olma özelliğini taşıyor After life dizisi ve az önce ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede 2. sezonu bitirdim.

 

After Life 3. Sezon Ne Zaman ?

Öncelikle belirtmekte fayda var dizi 3. sezon onayını aldı. Herhangi bir aksilik olmaması durumunda muhtemelen 2020 sonlarına doğru 3. sezon ile karşımıza çıkacak gibi duruyor. En kötü şartlarda 2021 yılı nisan ayına kadar bizlerle olacaktır.

 

After Life Dizisi Konusu Nedir Kaç Bölüm ve Kaç Sezon ?

Dizi eşini seven bir adamın eşinin vefatından sonra intiharın eşiğine gelmesi ve birbiri ile bağlantılı olayları anlatıyor. Dizi 1. sezon 6 bölüm 2. sezon 6 bölüm olmak üzere şuana kadar 12 bölüm yayınlandı.  2 Sezon olan dizi 3. sezon onayı aldı.

Dizi ortalama 27 şer dakikalık bölümler ile netflix üzerinde izlediğim en kısa dizi olma özelliğini taşıyor. 2. sezonda aynı şekilde ortalama 27 dakikaya denk geliyor her bölüm.

 

Belirtmekte fayda var; dizide argo cümleler , madde kullanımı ve cinsellik içeren sahneler yer almaktadır. 18 yaş ve üzeri için dizi olarak netflixte yer almakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu