Meraklı Kategori

Snowpiercer Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Özellikle Pandemi döneminde sosyal aktiviteler kısıtlanınca herkes evlere ve Youtube ve Netflix Dizi filmlerine sardı bende bildiğiniz üzere Artık bir dizi kolik ve Kendimde Netflix dizi filmleri başta olmak üzere hem yorumcu hemde yeni sezonlar hakkında araştırmacı oldum diyebilirim.

 

Snowpiercer Konusu Nedir ?

2013 Yılında Filmi yayınlanmış olan bir bilim kurgu filminin diziye çevrilmiş ve Konusu ise Dünyanın Sonu ile alakalı olarak 1001 vagonluk bir tren’de yaşam ile alakalı 10 bölüm olarak 45 dakika olup 1. sezonu izleyicisine haftalık bölümlerle paylaşılan bir yapım. Özellikle her bölümü haftalık olarak yayınlamaları da ayrı bir konu (bunun sebebi pandemi dolayısı ile kısıtlı hareket ettikleri için izleyiciye sürekli yeni birşeyler vermek olabilir diye düşünüyorum.)

Snowpiercer Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Anladığım kadarı ile 1. sezon 4 bölüm olarak yayınlandı ve 5. bölüm 14 haziran günü yayınlanacak. 6. Bölüm 21 Haziran 2020 , 7. bölüm 28 haziran 2020 , 8. bölüm 5 Temmuz 2020 , 9. bölüm 12 Temmuz 2020 ve 1. Sezon final bölümü ise 10. bölüm 19 Temmuz 2020 tarihinde ekranlara ara verecek.

 

Son Olarak dizi bilim kurgu sevenler için oldukça güzel bir dizi akıcı ilerliyor özellikle izlerken o bölüm bitsin istemiyor insan. Bir şekilde adamlar o bölümü 45 – 50 dakikaya çok iyi bir şekilde sığdırmayı başarıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu