Güzel Sözler

İyi Geceler Mesajı – İyi Geceler Sözleri

İyi geceler mesajı, özellikle iki aşık insanın birbirine attığı mesajlar arasında yer almaktadır. Aslında sadece bu tarz durumlarda geçerli olmasa da genel olarak bu şekilde özel bir mesaj olarak kabul edilir. Toplum olarak iyi geceler mesajı açısından son derece hassas bir millet olduğumuzdan bu tarz mesajlara büyük önem veririz. İyi geceler mesajları oldukça çeşitlidir. Sayısız iyi geceler mesajını internet üzerinden elde edebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Onlara gecenin daha mutlu huzurlu olmasını sağlayarak güzel bir geceyi armağan etmiş olursunuz. Böylece şahsen içinizde oluşan sevdiği karşı tarafa da yansıtarak onların da mutlu olmasında büyük bir emek sahibi olma şansına da sahip olursunuz. İyi geceler mesajının içerisinde büyük anlamlar yükleyen kelimelerin de olması ile beraber kendinizi karşı tarafa son derece iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. İyi geceler mesajlarının genel olarak sevgililer arasında kullanıldığını varsayarsak aslında ne kadar önemli olduğunu da görebiliriz.

İyi Geceler Mesajı

Geceye yaz ki kederini kıymet bilmeyenin diline düşmesin. İyi geceler…

Yorucu da olsa güzel bir gün geride kaldı. İyi geceler tüm dostlarıma.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Ölüm bir uyku olsa iyi geceler yazardı mezar taşımda. İyi geceler dostlar.

Kapattığınız sadece lambanızın ışığı olsun. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin iyi geceler…

Gecenin bu en sessiz ve ıssız saatinde yalnız olmadığını bil sevgili. İyi geceler.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Geceniz, yeşil kubbedeki yeşil halılarda namaz kılmanın verdiği huzur koksun. Hayırlı aksamlar.

Seninle doğdum, senin hayalinle uyuyorum ve seninle uyanacağım. İyi geceler bir tanem.

Gece ne kadar karanlık olursa cenabı Allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın. Tatlı uykular. Hayırlı geceler.

Uzadı gecelerim sabah olmuyor, sensiz odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler biriciğim.

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

En güzel rüyaların seninle olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Tatlı uykular.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler canıma.

Cenabı Allah’tan içinde Resulullah efendimizi göreceğin bir rüya dilekleriyle. Hayırlı geceler.

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana her şeyim iyi geceler.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Hayatı seviyorsam anlamı sen olduğun için seviyorum geceleri uyuyorsam sabaha adınla başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü.

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma iyi uykular.

İyi geceler, tatlı rüyalar. Rabbim c.c selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun.

Mademki Allah güneşi çekmiş semamızdan, kâinatı susturmuş, yıldızlarla süslemiş gecemizi, biz de hamt edip dalalım uykuya. Allahümme bismike emütü ve ahya…

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları geçene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu