Genel

Okullar Açılınca Neler Dağıtılacak ? Okullar Son Durum

Bugün yine bir çok haber sitesinde okullar açıldığı zaman dağıtılacaklar ile alakalı paylaşımlar yer almaktadır. Özellikle okullar açıldığı zaman ilk teneffüs 40 dakika bilgisi ve 81 ilde Maraş dondurması dağıtılacağı hakkında bilgiler yer almaktadır. Peki bu konuda başka neler yapılacak merak ediyorsanız sizler için paylaşım yapalım.

 

İlk olarak okullar ile alakalı olarak merak edilen okullar bir daha açılmayacak mı sorusu ile alakalı yazımızı okuyabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuğun resmi twitter hesabına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.  Bu konuda yapılacak duyuruların resmi olarak Milli eğitim bakanlığı twitter sayfasında mutlaka yer almaktadır. Bu paylaşımların dışında yapılan paylaşımlara lütfen itibar etmeyelim.

 

Yazımızı bitirmeden önce tekrarlamakta fayda var okullar açıldığı zaman Dondurma dağıtılacağı yönünde bilgiler dolaşmakta olup merak edenler için Milli eğitim bakanlığının twitter sayfasında yer almaktadır. Merak ettiğiniz soruları sitemizde yer alan yorum bağlantısı kısmından paylaşabilirsiniz bizlerde sizler için araştırırız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu