Fal Dünyası

Kahve Falında Tavuk Görmek Ne Demek ?

Evet şu evde kaldığımız günlerde artık can sıkıntısından ne yapacağımızı şaşırdık ve internet üzerinden fal işaretlerini araştırmaya başladık. Özellikle Falda Tavuk çıktığı zaman bir çoğumuz (3 kişiyiz bu arada 2 kişi aynı fikirde olunca çoğunluk sağlamış oluyoruz) o tavuk değil horoz veya ördek diyebiliyoruz. En son olarak bu sefer merakımızın da verdiği araştırma gayesi aldığımız bilgiler sayesinde artık sizlerde bizim gibi merak ediyorsanız buyrun cevap faslına geçelim.

 

Kahve falında fincan içerisinde eğer tavuk şekli görünüyorsa bu güzel bir haber alacağınız ve sağlıkla alakalı bir soru işareti varsa kafanızda şifa anlamına geldiğini bilmenizi isterim. Aynı zamanda Falda çıkan tavuk şekli , tavuk kuşlar familyasının bir üyesi olması sebebi ile ilk çağlardan beri kuşların haber için kullanması sebebi ile haber anlamına gelmektedir. Bu sebeple tavuk şeklinin görünmesi’de iyi haber anlamında yorumlanır. Ayrıca falda tavus kuşu görmek hakkında yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Biz özellikle merak edenler ve kategori olarak belirtmek adına paylaşalım , Kahve falında kuluçkada tavuk işareti bir yerden toplu şekilde para alacağınız anlamına işaret eder. Aynı zamanda falda çıkan beyaz tavuk görmek falına bakılan kişinin sevdiği bir aile ferdinin iş hayatı ve uzun süredir beklenen bir terfinin alınması anlamına gelir.

Kahve falında beyaz tavuk evlilik yolunun açık olduğu ve fal yorumcularına göre kısmetinin açık olduğu döneme gireceğine işaret ediyor demektir. Falda görülen tavuk fal baktıran kişinin hayatında yeni başarılı bir dönemin başladığı anlama gelir.

Bazı falcılar kahve falında tavuk görmek konusunda uyarı olarakta çıktığını belirtip diğer bir anlamı konusunda’da genelde olumlu giden bir dönemin bozulmaması için daha dikkatli olmanız gerektiğini söylerler.

Kahve falında yumurtlayan tavuk işareti ise genellikle kişinin hayatında meydana gelecek değişiklik ve kısmetlere yorulur. Maddi geliriniz az ise bunun artacağı anlamına geldiği bekar biriyseniz evlilik ile alakalı kısmetli bir döneme gireceğiniz işaretine gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu