Fal Dünyası

Falda Kaplumbağa Görmek

Kahve falında Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin kendi evine kavuşacağına işaret eder. Ev sahibi olmak şeklinde yorumlanan bu fal, bununla birlikte de yakın dönemde maddi açıdan rahatlamaya delalet etmektedir. Falda Kaplumbağa görmek, diğer taraftan yeni bir eve taşınacak olmaya ve bu süreçte de zor ve hareketli zamanların ortaya çıkacağına yorumlanır. Fakat bu konudaki var olacak tatlı telaşın fal sahibinin hayatına renk katacağına işaret eder.

Kahve falında Kaplumbağa sembolü görmek

Kahve falında kaplumbağa sembolü görmek, fal sahibi kişinin hiç beklenmedik anda bulunduğu evden taşımasına yorumlanır. Alınacak bu kararın ardından çevresinde yer alan diğer kişilerle kısa zamanlı olarak karar verme evresine girerek ailesinin de onayını alma konusunda başarıya ulaşacak ve taşınacağı yeni yerinde daha mutlu olacağına delalet eder. Taşınmanın ardından ailesinden bazı insanlar kısa zaman da olsa zorluklarla karşı karşıya kalacak, ancak yeni yaşam şartlarına kısa süre içinde uyum sağlayarak mutluluk dolu aile ortamına kavuşacaktır.

Falda ters Kaplumbağa görmek

Bütün meydana gelen bu durumların tersine döneceğine işaret eden falda ters Kaplumbağa görmek, genel anlamda hayır ve mutluluk konularına tabir edilir. Kahve falında ters Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin iş yaşamında uzun süredir beklemiş olduğu mertebelere çıkmasına ve umutla beklemiş olduğu sıkıntılı zamanların ortadan kalkmasına, olumsuz durumlara karşı üzülmeden, karşısına yeni imkânların çıkacağına işaret eder.

Kahve falında Kaplumbağa kafası görmek

Kahve falında Kaplumbağa kafası görmek, fal sahibinin oldukça sevmiş olduğu bir yakını tarafından son derece sert bir darbe yiyeceğine işaret eder. Yakın arkadaşlarından bir tanesine sırf ona güvendiğinden dolayı anlatmaması gereken bir şeyi anlatan fal sahibi kişi, bu arkadaşının arkasından iş çevirmesinin ardından ondan sert bir darbe alacağına yorumlanır. Bu sebeple de falında Kaplumbağa çıkan kimsenin yakın arkadaşlarına fazla güvenmemesi ve özel şeylerini diğer kişilere anlatırken daha dikkatli olması önerilmektedir.

Falda yavru Kaplumbağa görmek

Falda yavru Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin maruz kalacağı olumsuz durumlarda yakın çevresinden büyük destek alacağına işaret eder. Ayrıca eski dönemlerde yapmış olduğu iyiliklerin ona geri dönecek olmasına yorumlanır. Çok eski zamanlarda yapmış olduğu bir iyilik sebebiyle, diğer insanların yardımını alacak olan fal sahibi kişi, bununla birlikte de maddi ve manevi anlamda alacağı yardım sebebiyle de hayatına daha iyi devam edeceğine işaret eder. Kahve falında yavru Kaplumbağaların yürüdüğünü görmek ise uzun yıllar boyunca verilen çabaya rağmen çözümlenemeyen bir sorunun çözüleceğine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu