Ekonomik Şeyler

Adana – Mersin toki kura sonuçları isim listesi 2020

Merhabalar Sevgili Cepmendili ailesi öncelikle bu yazıyı yazarken içim bir parça buruk bir çok arkadaşımız gibi bende bugün yapılacak olan Toki Kura Çekilişini bekliyordum ve hatta güzel sonuçlar çıkacağını düşünürken tesadüf olarak toki sitesine girdiğimde 24 mart 2020 salı günü çekilişlerle alakalı belirsiz bir tarih haberini görünce üzüldüm.

 

27 Mart 2020 Cuma günü yapılması beklenen Adana – Mersin Toki kura çekilişi ne yazıkki tarihi belirsiz bir şekilde ertelenmiştir. Bu sebepten dolayı ne yazıkki Toki kura sonuçları çekiliş yapılmadığı için açıklanmamıştır. Tarih ile alakalı olarak gelişmeleri sizlerle paylaşacağız ve toki çekilişinin ertelenmesine ilişkin resmi bağlantıyı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 

KAMUOYU AÇIKLAMASI
24 Mart 2020
Küresel çapta yaşanan ve ülkemizi de etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı ülkemizin tüm kurumları etkin ve koruyucu önlemler almaktadır.

Devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında kuraları sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınladığımız 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projemizde, hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesi sırasında oluşabilecek sağlık risklerini engelleme amacıyla kuralar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kura tarihleri daha sonra idaremizin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Açıklamaya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu