Burçlar

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını, ilk bakışta kendisini belli eden kişilerdir. Özellikle çok sempatik gülmelerinden dolayı, sımsıcak bakışından hemen o kadının yay burcu kadını olduğunu anlamak zor olmasa gerek. Saçlarını sürekli olarak dağınık bırakmayı severler ve genellikle dalgalı saç modellerini tercih ederler.

Bununla birlikte dolgun dudaklarının yanı sıra bir de iri gözleriyle devamlı olarak gülümsedikleri görülür.

Her daim ortalama bir boya sahiplerdir ve çoğu kez rahat bir tavır sergilemeyi severler.

Herhangi bir ortama giriş yaptıklarında şık ve göze hitap eden kıyafetleri giymezler.

Bu görüntüyü gördüğünüz kadın kesinlikle yay burcu kadını değildir.

Ayrıca yay burcu kadını, modayı takip etmez ve modaya karşı bir ilgisi de yoktur. Bununla birlikte spor giyimi de sevmeyen bir yaşam tarzları vardır.

Normal şartlarda yay burcu kadını, her anlamda dağınık yaşamayı sever. Bu dağınıklığı saçında, odasında ve giyiminde açıkça görülür.

Bu özelliklerine ilave olarak, son derece esprili, gülmeyi ve güldürmeyi seven kişilerdir. Esprili olmalarının yanında oldukça akıllılardır.

Zekasına hayran kalmamak elde değildir. Yaşanan çoğu olaydan gülünç durumları ortaya çıkarmayı başarması onun en büyük özelliklerindendir.

Yay burcu kadını ile sohbet etmek için üstün zeka gerekir.

Günlük hayatlarında okumayı eksik etmezler. Sürekli olarak yeni şeyler öğrenmeyi severler ve bu da onların üstün zekâsının ve bilgili olmasının en büyük sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu