Burçlar

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, genel olarak yüksek zekalı kişilerden meydana gelir. Bir tartışma ortaya çıktığında siz alttan alsanız dahi size karşılık vermeye devam ederler.

Terazi burcu kadını, yalnız başına tartışma çıkarabilir, buna hiç sıkılmadan devam edebilir ve kendisi bitirene kadar buna devam etmeye bayılır.

Haksız olsa dahi haklı çıkıncaya kadar tartışmaya devam eder ve sonucunu almak için elinden geleni yapar.

Her zaman haklı olduklarını düşünürler ve sonuçta son kararları veren taraf olurlar.

Son derece çekici ve vazgeçilmez kişilerden oluşur. Sahip olduğu üstün zekası onları farklı kılmaktadır ve sizi istediğine inandırma konusunda oldukça yeteneklidir.

O bir Venüs kızıdır. Hayatlarında yer almak isteyenlerin maddi yönden iyi olmaları gerekir.

Lükse düşkün kişilerdir ve pahalı giysi, parfüm ve kendisini iyi hissettiren eşyalara düşkündürler.

Aşk hayatlarında oldukça iyilerdir. Romantik olanları severler. Sevdiği erkeğin daima yanında olmasını isterler ve onsuz duramazlar.

Bazı zamanlarda dengelerini kaybettikleri görülür. Bunun sebebi ise, duygusal dünyalarının sürekli olarak karışık olmasıdır.

Olaylar karşısında soğuk kanlı ve nerede ne yapacaklarını son derece iyi bilirler. Nezaket ve incelikleri onlar için bir avantajdır.

Hayata güzel bir pencereden bakmaya bayılırlar. Çevrelerinde yaşanan tüm olumsuz olaylara rağmen daima hayatın güzel yanlarından yaşamayı seçerler.

Evlilik hayatları oldukça renklidir. Yalnız kalmayı hiç sevmezler ve dost canlısı kişilerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu