Burçlar

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını, çoğu zaman duygusaldır. Ayrıca sezgileri son derece yüksektir. Maddi yöne fazla önem vermeyen, maneviyata büyük önem veren kişilerdir.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balik Burcu Kadini1
Balık Burcu Kadını Özellikleri

Neredeyse her kesimden insanla uyum içinde yaşarlar ve nazik bir karakterleri vardır. Balık burcu kadını, kendisine iyilik yapmayı çok sever. Kolay kolay üzülmeyi seçmez. Bir kişiyle bir sorun yaşarsa çabuk barışır. Karşıdaki kişileri kırmayı sevmez.

Pozitif bir yaşam tarzına sahiptir. Karşısına çıkan engellere karşı soğukkanlı davranır ve çözmek için uzun süre düşünmesine gerek yoktur. Hızlı düşünme kapasitesine sahip olduğundan hızlı kararlar verir. Balık burcu kadını, son derece vefalı ve şefkatlidir.

Yakınlarına karşı her türlü yardımı yapmaktan kaçınmaz. Çevresinde oldukça çok sevilir. Kimseye karşı durduk yere bir zararı olmaz. Ona zarar verenlere karşı kin beslemez ve intikam almak için çaba göstermez. Kimi zaman dost, kimi zaman sevgili, kimi zamanda bir abladır o.

Çevresinde son derece fazla yakını vardır ve bununla birlikte sezgisel anlamda oldukça ileri düzeyde bir akla sahip olmalarından dolayı ikili ilişkilerde doğru insanları bulmayı çok iyi bilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu